Dwa awanse seniorów Tarnovii!

10 czerwca o 20:14

GKS Tarnovia to największy klub w gminie Tarnowo Podgórne. Mamy tu lekkoatletykę, triathlon, hip-hop, pływanie i piłkę nożną. W sezonie 2017/18 wystawiliśmy do walki aż trzy piłkarskie drużyny seniorskie, z czego dwie właśnie uzyskały awans!

To wielki sukces zawodników, trenerów, klubu i kibiców. II zespół Tarnovii, prowadzony przez trenera Marka Bartkowiaka, rozpoczynał tegoroczne rozgrywki w A klasie. III zespół, prowadzony przez trenera Artura Dornę, zaczynał w B klasie. Teraz z radością i dumą mówimy: gratulujemy awansu!

II zespół Tarnovii kolejny sezon rozpocznie w lidze okręgowej, a III zespół w klasie A. Czy powtórzą ten sukces za rok? Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarzy na boiskach w Tarnowie Podgórnym i Baranowie. Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za walkę przez cały sezon. Na koniec należy dodać, że GKS Tarnovia to projekt współfinansowany przez gminę Tarnowo Podgórne.