Pokażmy dobre serce na meczu z liderem

09 maja o 20:22

Mieszko Gniezno już oficjalnie wygrał rozgrywki grupy północnej IV ligi wielkopolskiej. Przed nimi mecz sezonu – będą grać baraż z Victorią Września o awans do III ligi. Ale zanim to nastąpi, najpierw muszą zmierzyć się z nami!Wielkie wydarzenie w gminie Tarnowo Podgórne. W sobotę 12 maja przyjedzie do nas zespół w tym sezonie niepokonany. 26 spotkań, 24 wygrane i 2 remisy. Dziś różnica w tabeli między Tarnovią a Mieszkiem wynosi 24 punkty! Czy tę różnicę będzie widać na boisku?

Kibice mają inne zadanie na ten mecz. Chcemy pomóc „Przytulisku u Wandy”. W trakcie spotkania będzie prowadzona zbiórka pieniężna, ale to nie wszystko. Jeżeli w Waszych domach są stare koce czy niepotrzebne ręczniki – zabierzcie to ze sobą! Oferujemy wymianę. Wy pomagacie zwierzakom, my dajemy Wam szalik GKS Tarnovii. Oczywiście do wyczerpania naszych zapasów.

To piłkarskie święto jest doskonałą okazją do zrobienia czegoś dobrego. Widzimy się o 16:00 w sobotę przy stadionie w Tarnowie Podgórnym. Koce pod pachę, szaliki w górę i niech zwycięży Tarnovia!