Swarzędz w Tarnowie Podgórnym – gramy w sobotę!

18 sierpnia o 14:15

Po dwóch meczach i dwóch wygranych w nowym sezonie czas na podjęcie kolejnego wymagającego przeciwnika. W sobotę do Tarnowa Podgórnego przyjeżdża Unia Swarzędz!

Podczas gdy my rozegraliśmy dwa spotkania (4:0 Lubuszanin Trzcianka, 4:2 Iskra Szydłowo), zawodnicy Unii mieli już trzy okazje do zdobycia punktów. W pierwszej kolejce przegrali 0:3 w Pniewach z Orłami, w drugiej pokonali Pogoń 4:1 w Łobżenicy, a ostatnio ponownie przegrali 0:3, tym razem z Mieszkiem Gniezno.

Na dzień dzisiejszy my zajmujemy 3. miejsce z 6-cioma punktami, a Unia Swarzędz ma raptem 3 punkty, które teraz dają 11. miejsce. Jak mówi trener Marcin Kikut: „Mecz z Unią będzie trzecim z kolei meczem u siebie i musimy zdobyć 3 punkty. Spotkanie nie będzie łatwe, ale jeśli zaprezentujemy skuteczność w ofensywnie z poprzednich spotkań i unikniemy błędów w defensywnie z ostatniego meczu z Iskrą, to na pewno zwyciężymy”.

Biorąc pod uwagę sytuację naszego najbliższego przeciwnika możemy założyć, że będą niezwykle zmotywowani do wywalczenia korzystnego rezultatu. W obliczu nadchodzącej reformy IV ligi każdy mecz jest bardzo istotny, a dziś Unia Swarzędz znajduje się na miejscu spadkowym.

Zapraszamy na stadion w Tarnowie Podgórnym w sobotę na godzinę 13:00. Walczymy razem po trzecie kolejne zwycięstwo w nowym sezonie!