Tarnovia i ‚Tarnowo na sportowo’

15 września o 10:51

W minioną sobotę spotkaliśmy się z kibicami i mieszkańcami naszej gminy na festynie sołeckim „Tarnowo na sportowo”. Zapraszamy do relacji i galerii zdjęć!

Na festynie zaprezentowały się wszystkie sekcje klubu GKS Tarnovia, w tym oczywiście sekcja piłkarska. Do dyspozycji gości byli zawodnicy Tarnovii, między innymi: Zbigniew Zakrzewski, Bartek Ślusarski i Błażej Telichowski. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również obecność trenera pierwszej drużyny i drużyny młodzików, Marcina Kikuta. Udzielał on informacji wszystkim rodzicom interesującym się funkcjonowaniem klubu i zapisaniem swoich dzieci do sekcji piłkarskiej.

Dziewczynki i chłopcy chętni uprawiać piłkę nożną w barwach Tarnovii mogli zmierzyć się w mini meczu towarzyskim pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Wyzwanie było nie byle jakie, bo po drugiej stronie boiska stanęli zawodnicy naszego klubu, a spotkanie odbyło się na mini boisku przygotowanym specjalnie na tę okazję. Poza meczem sekcja przygotowała również konkursy piłkarskie z nagrodami!

Gośćmi specjalnymi był poseł na sejm Pan Waldemar Dzikowski oraz radni gminy Tarnowo Podgórne, z Wójtem, Panem Tadeuszem Czajką na czele. Oczywiście nie omieszkali sprawdzić swoich umiejętności piłkarskich w meczu pokazowym na wspomnianym mini boisku 🙂 Zapraszamy do wyświetlenia obszernej galerii zdjęć pod tym adresem.

back-arrowr Powrót