Trwa dobra seria!

W ostatnich ośmiu spotkaniach nie odnieśliśmy żadnej porażki – a sześć meczów wygraliśmy. Rok 2017 rozpoczęliśmy od wygranej 7:1 w Komornikach (Puchar Polski) i 2:0 z GLKS Wysoką na start rundy wiosennej naszej ligi.

Ostatnią porażkę odnieśliśmy w Trzciance w połowie października ubiegłego roku. Przegraliśmy wówczas aż 0:5. Po tym spotkaniu pokonaliśmy Patrię Buk w 1/16 regionalnego finału Pucharu Polski (4:1), następnie Unię Swarzędz (3:0), potem dwa remisy (0:0 z Spartą Oborniki i 2:2 z Wartą Międzychód) i cztery wygrane z rzędu: 1:0 z Huraganem Pobiedziska oraz z Gromem Plewiska, 7:1 w 1/8 PP z Wielkopolska Komorniki i w sobotę 2:0 z GLKS Wysoką.

Warto zwrócić uwagę, że trener Kikut prowadził nasz zespół w 15 spotkaniach i tylko 2 mecze przegraliśmy (0:5 z Lubuszaninem i 2:3 z Iskrą Szydłowo). Aż 11 razy schodziliśmy z boiska z wygraną, co daje 73% spotkań wygranych.

Obecnie znajdujemy się na 4. miejscu w tabeli i mamy tyle samo punktów co 3. Grom Plewiska. Do lidera tracimy 7 punktów. Aż do końca majówki rozegramy 7 spotkań i poza meczem z Iskrą Szydłowo (08.04), będziemy podejmować zespoły z dolnej części tabeli. Są to odpowiednio: GKS Dopiewo (11), Zieloni Lubosz (13), wspomniana Iskra Szydłowo (6), Luboński KS (16), 1922 Lechia Kostrzyn (15), Kotwica Kórnik (9) i Pogoń Łobżenica (13).

Natomiast 6 maja rozpoczynamy maraton gry o więcej, niż 3 punkty. Najpierw Nielba Wągrowiec, później Lubuszanin Trzcianka, Unia Swarzędz, Sparta Oborniki i Warta Międzychód. Sezon zakończymy u siebie meczem z Huraganem Pobiedziska, który zostanie rozegrany 3 czerwca.

Dziś skupiamy się na wyjazdowym meczu z GKS Dopiewo (25 marca, 16:00) i czekamy na następny mecz przed własną publicznością, który zostanie rozegrany 1 kwietnia. Przeciwnikiem Zieloni Lubosz.