Wracamy do gry! Najpierw 1/8 Pucharu Polski.

Zima to gorący okres w Tarnowie Podgórnym. Nie ma mowy o zapadaniu w głęboki sen. W ubiegłym roku zmieniliśmy herb klubu i zatrudniliśmy Marcina Kikuta. W tym roku zorganizowaliśmy I Bal Sportowca no i oczywiście pojechaliśmy na obóz przygotowawczy do Turcji. Było trzęsienie ziemi, a teraz emocje będą tylko rosły, bo wracamy do grania o stawkę!

Pierwsze mecze 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego rozstały rozegrane w miniony weekend. W każdym z trzech spotkań wystąpili nasi ligowi rywale. Warta Międzychód odpadła po karnych z Lech II Poznań, Kotwica Kórnik uległa 0:1 Polonii Środa Wielkopolska, a Grom Plewiska gładko pokonał 3:0 Płomień Przyprostynię.

Do rozegrania zostało jeszcze 5 spotkań, natomiast żadne z nich nie zasługuje na szczególne wyróżnienie. Oczywiście poza meczem Tarnovii. 11 marca o 14:00 jedziemy pod Poznań, aby rozegrać spotkanie z zespołem Wielkopolska Komorniki. Trener Kikut zamierza wystawić pierwszy garnitur i jak sam mówi, skończył się limit błędów. Nie możemy sobie pozwolić na emocje do ostatniego gwizdka. Ten mecz powinien być pokazem siły naszej drużyny i przetarciem przed ligowym spotkaniem z GLKS Wysoką (18 marca w Tarnowie Podgórnym).

Nasi rywale rozpoczęli rywalizację w Pucharze Polski o 1/32 finału (tak samo, jak my). Najpierw pokonali 5:1 LZS Wronczyn, a następnie 3:0 zespół rezerw Tarnovii. Na co dzień natomiast występują w klasie okręgowej (poznań wschód), gdzie zajmują obecnie 13. miejsce (trzecie od końca) i tracą 23 punkty do lidera, Mieszko Gniezno.

Relacja z tego meczu na naszym Twitterze @GKSTarnovia. Pamiętajcie, że już 18 marca wracamy do Tarnowa Podgórnego na mecz GLKS Wysoką!