4 x 3 = 12 punktów

Obóz dla młodzieży: 6-12 sierpnia w Opalenicy

07 kwietnia o 10:34

Obóz dla młodzieży: 6-12 sierpnia w Opalenicy

Serdecznie zapraszamy młodzież (1999 – 2009) na obóz z GKS Tarnovią do hotelu REMES Sport & Spa w Opalenicy. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia.

Obóz dla dzieci i młodzieży – „Borne Sulinowo 2017”!

Obóz dla dzieci i młodzieży – „Borne Sulinowo 2017”!

Zapraszamy wszystkich chętnych na letni obóz sportowy pełen atrakcji w Bornym Sulinowie! Odpoczynek, integracja relaks oraz świetna zabawa w sprawdzonym przez nas miejscu.

Trwa dobra seria!

Trwa dobra seria!

W ostatnich ośmiu spotkaniach nie odnieśliśmy żadnej porażki – a sześć meczów wygraliśmy. Rok 2017 rozpoczęliśmy od wygranej 7:1 w Komornikach (Puchar Polski) i 2:0 z GLKS Wysoką na start rundy wiosennej naszej ligi.

Wracamy do gry! Najpierw 1/8 Pucharu Polski.

Wracamy do gry! Najpierw 1/8 Pucharu Polski.

Zima to gorący okres w Tarnowie Podgórnym. Nie ma mowy o zapadaniu w głęboki sen. W ubiegłym roku zmieniliśmy herb klubu i zatrudniliśmy Marcina Kikuta. W tym roku zorganizowaliśmy I Bal Sportowca no i oczywiście pojechaliśmy na obóz przygotowawczy do Turcji. Było trzęsienie ziemi, a teraz emocje będą tylko rosły, bo wracamy do grania o stawkę!

Na obóz z sekcją pływacką!

13 października o 08:01

Na obóz z sekcją pływacką!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą obozów z sekcją pływacką GKS Tarnovia. Pierwszy obóz już pod koniec stycznia 2017!

Sekcja pływacka GKS Tarnovia!

06 października o 12:47

Sekcja pływacka GKS Tarnovia!

Treningi pływackie dla dzieci, młodzieży  zamieszkujących w gminie Tarnowo Podgórne! Zrzeszamy sympatyków i pasjonatów pływania od 2016 roku. Prowadzimy treningi pływackie, ale także organizujemy obozy sportowe, wyjazdy i zabawy integracyjne dla członków Klubu i nie tylko.