4 x 3 = 12 punktów

Pierwsza porażka Tarnovii w sezonie

21 sierpnia o 10:42

Pierwsza porażka Tarnovii w sezonie

Sobotni mecz z Unią Swarzędz rozgrywany w ramach 4. kolejki sezonu 2017/18 zakończył się wygraną gości  1:0. To pierwsza porażka naszego zespołu w nowym sezonie.

Swarzędz w Tarnowie Podgórnym – gramy w sobotę!

18 sierpnia o 14:15

Swarzędz w Tarnowie Podgórnym – gramy w sobotę!

Po dwóch meczach i dwóch wygranych w nowym sezonie czas na podjęcie kolejnego wymagającego przeciwnika. W sobotę do Tarnowa Podgórnego przyjeżdża Unia Swarzędz!

Mocny początek i walka do końca z Iskrą

16 sierpnia o 07:37

Mocny początek i walka do końca z Iskrą

W 3. kolejce nowego sezonu pokonaliśmy u siebie Iskrę Szydłowo. To druga wygrana w drugim meczu 2017/2018. W pierwszych dwóch minutach meczu mieliśmy już dwa trafienia!

Podsumowanie i zapowiedź – 2. i 3. kolejka

14 sierpnia o 10:52

Podsumowanie i zapowiedź – 2. i 3. kolejka

12 sierpnia została rozegrana 2. kolejka IV ligi wielkopolskiej – grupa północna. Jak w weekend wypadli nasi rywale? Co nas czeka w 3. kolejce nowego sezonu?

Podsumowanie 1. kolejki

09 sierpnia o 09:00

Podsumowanie 1. kolejki

Żadnego remisu, bardzo dobry start beniaminków i hitowy mecz w Tarnowie Podgórnym. Zapraszamy do podsumowania 1. kolejki IV ligi wielkopolskiej północnej.

Świetne otwarcie nowego sezonu Tarnovii!

07 sierpnia o 08:28

Świetne otwarcie nowego sezonu Tarnovii!

5 sierpnia została rozegrana pierwsza kolejka sezonu 2017/2018 północnej ligi wielkopolskiej. Do Tarnowa Podgórnego przyjechał mistrz ubiegłego sezonu – Lubuszanin Trzcianka i raczej nie będzie dobrze wspominał pobytu w naszej gminie. GKS Tarnovia pewnie wygrała 4:0 i tym samym potwierdziła aspiracje walki o najwyższe cele.