4 x 3 = 12 punktów

Pokażmy dobre serce na meczu z liderem

09 maja o 20:22

Pokażmy dobre serce na meczu z liderem

Mieszko Gniezno już oficjalnie wygrał rozgrywki grupy północnej IV ligi wielkopolskiej. Przed nimi mecz sezonu – będą grać baraż z Victorią Września o awans do III ligi. Ale zanim to nastąpi, najpierw muszą zmierzyć się z nami!

Półfinał Pucharu Polski w słońcu!

03 kwietnia o 17:19

Półfinał Pucharu Polski w słońcu!

Jutro o 17:00 w Tarnowie Podgórnym będzie niemal 20 stopni, a na boisko wybiegną piłkarze Tarnovii i Polonii Środa Wielkopolska. Zapowiada się bardzo dobre popołudnie!

Wracamy bez kontuzji z Szydłowa

Wracamy bez kontuzji z Szydłowa

Mecz 18. kolejki pomiędzy Iskrą Szydłowo a GKS Tarnovią zakończył się podziałem punktów. Zawodnikom obu zespołów przyszło mierzyć się przede wszystkim z niezwykle trudnymi warunkami atmosferycznymi. Brak kontuzji w naszej drużynie to największy sukces – tego nie mogą powiedzieć jednak piłkarze gospodarzy.

Tarnovia w półfinale regionalnego Pucharu Polski!

Tarnovia w półfinale regionalnego Pucharu Polski!

W dzisiejszym meczu ćwierćfinałowym bramki Dylewskiego i Telichowskiego dały nam awans do półfinału lokalnych rozgrywek. Byliśmy lepsi od Płomieni Przyprostynia. Czy będziemy lepsi od Polonii Środa Wielkopolska? Czekamy na półfinał!

Wyjazd do Gniezna. Mecz z liderem!

11 października o 12:52

Wyjazd do Gniezna. Mecz z liderem!

Inaczej wyobrażaliśmy sobie naszą ligę przed startem sezonu. Myśleliśmy o zaciętej walce z Lubuszaninem Trzcianką czy Nielbą Wągrowiec. Temperaturę podkręcał potencjał rywalizacji z Wartą Międzychód. Tymczasem bezapelacyjnym liderem jest Mieszko Gniezno, beniaminek w IV lidze wielkopolskiej północnej.

Tarnovia i ‚Tarnowo na sportowo’

15 września o 10:51

Tarnovia i ‚Tarnowo na sportowo’

W minioną sobotę spotkaliśmy się z kibicami i mieszkańcami naszej gminy na festynie sołeckim „Tarnowo na sportowo”. Zapraszamy do relacji i galerii zdjęć!