4 x 3 = 12 punktów

11 kwietnia o 08:28

4 x 3 = 12 punktów

Wyjazd do Gniezna. Mecz z liderem!

11 października o 12:52

Wyjazd do Gniezna. Mecz z liderem!

Inaczej wyobrażaliśmy sobie naszą ligę przed startem sezonu. Myśleliśmy o zaciętej walce z Lubuszaninem Trzcianką czy Nielbą Wągrowiec. Temperaturę podkręcał potencjał rywalizacji z Wartą Międzychód. Tymczasem bezapelacyjnym liderem jest Mieszko Gniezno, beniaminek w IV lidze wielkopolskiej północnej.

Tarnovia i ‚Tarnowo na sportowo’

15 września o 10:51

Tarnovia i ‚Tarnowo na sportowo’

W minioną sobotę spotkaliśmy się z kibicami i mieszkańcami naszej gminy na festynie sołeckim „Tarnowo na sportowo”. Zapraszamy do relacji i galerii zdjęć!

Pierwsza porażka Tarnovii w sezonie

21 sierpnia o 10:42

Pierwsza porażka Tarnovii w sezonie

Sobotni mecz z Unią Swarzędz rozgrywany w ramach 4. kolejki sezonu 2017/18 zakończył się wygraną gości  1:0. To pierwsza porażka naszego zespołu w nowym sezonie.

Swarzędz w Tarnowie Podgórnym – gramy w sobotę!

18 sierpnia o 14:15

Swarzędz w Tarnowie Podgórnym – gramy w sobotę!

Po dwóch meczach i dwóch wygranych w nowym sezonie czas na podjęcie kolejnego wymagającego przeciwnika. W sobotę do Tarnowa Podgórnego przyjeżdża Unia Swarzędz!

Mocny początek i walka do końca z Iskrą

16 sierpnia o 07:37

Mocny początek i walka do końca z Iskrą

W 3. kolejce nowego sezonu pokonaliśmy u siebie Iskrę Szydłowo. To druga wygrana w drugim meczu 2017/2018. W pierwszych dwóch minutach meczu mieliśmy już dwa trafienia!

Podsumowanie i zapowiedź – 2. i 3. kolejka

14 sierpnia o 10:52

Podsumowanie i zapowiedź – 2. i 3. kolejka

12 sierpnia została rozegrana 2. kolejka IV ligi wielkopolskiej – grupa północna. Jak w weekend wypadli nasi rywale? Co nas czeka w 3. kolejce nowego sezonu?