Sekcja pływacka: Wracamy na Termy!

23 sierpnia o 11:50

Sekcja pływacka: Wracamy na Termy!

Piękny czas wakacyjny dobiega końca i powoli szykujemy się do powrotu na Tarnowie Termy! Pierwsze spotkanie dla wszystkich już 7 września.

Obóz dla dzieci i młodzieży – „Borne Sulinowo 2017”!

Obóz dla dzieci i młodzieży – „Borne Sulinowo 2017”!

Zapraszamy wszystkich chętnych na letni obóz sportowy pełen atrakcji w Bornym Sulinowie! Odpoczynek, integracja relaks oraz świetna zabawa w sprawdzonym przez nas miejscu.

Na obóz z sekcją pływacką!

13 października o 08:01

Na obóz z sekcją pływacką!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą obozów z sekcją pływacką GKS Tarnovia. Pierwszy obóz już pod koniec stycznia 2017!

Sekcja pływacka GKS Tarnovia!

06 października o 12:47

Sekcja pływacka GKS Tarnovia!

Treningi pływackie dla dzieci, młodzieży  zamieszkujących w gminie Tarnowo Podgórne! Zrzeszamy sympatyków i pasjonatów pływania od 2016 roku. Prowadzimy treningi pływackie, ale także organizujemy obozy sportowe, wyjazdy i zabawy integracyjne dla członków Klubu i nie tylko.